Služby, které Vám nabízíme

Když chcete ihned platit méně…

Stačí si nechat vystavit naši klientskou kartu a ihned máte okamžitou slevu na volném prodeji a speciální akční cenu na vybrané produkty. Pokud si to budete přát, můžeme Vás i informovat emailem o novinkách a akcích.

Když jste nemocní…

Poradíme vám právě podle vašeho stavu, vždy na vás budeme mít čas, abychom se vás zeptali, jak vaše potíže vypadají a podle toho navrhli optimální léčbu, která nejlépe zabere, aby jste byli co nejdříve opět v pořádku.

Když vás něco bolí…

Poradíme vám s výběrem takového léku, který rychle zabere.

Když chcete udělat pro sebe něco navíc…

Pomůžeme vám s výběrem vitamínů a potravních doplňků, které pro vás budou vhodné a přinesou vám největší užitek podle vašeho stavu a životního stylu.

Když chcete pečovat o svou pleť…

Máme v sortimentu široký výběr dermokosmetiky, naše magistry pravidelně chodí na školení o péči  i o tu nejcitlivější pleť nebo atopický ekzém. Poradíme nejen s výběrem přípravku, ale také s tím, jak se o pleť starat a čeho se vyvarovat.

Když máte miminka a malé děti…

Pomůžeme s řešením většiny běžných potíží od opruzenin, bolestí bříška i drobných nehod, pro vaše maličké se postaráme doslova od hlavy až k patě – od výživy až po botičky.

Když chcete udělat někomu radost…

Protože zdraví je to nejcennější, rádi vám pomůžeme s výběrem vhodných vitamínů nebo jiných zdravotních prostředků pro vaše nejbližší.

Když jste u lékaře něčemu nerozumněli nebo se zapomněli zeptat…

Zeptejte se u nás, rádi vám poradíme, jsme tu právě pro vás. Každý pacient je pro nás důležitý jako člověk se svými potížemi nebo starostmi, které je naším cílem pomoci vyřešit.

Místo mezi domovem a lékařem…

Kdykoli váš zdravotní stav nevyžaduje přímo pomoc lékaře, jsme tu pro vás a pomůžeme, poradíme. Proto jsme místo mezi domovem a lékařem, ve kterém vždy najdete pochopení pro své potíže, invividuální péči a maximální snahu najít nejlepší řešení.

V našich lékárnách přijímáme tyto poukázky…

Unišek, Unišek +, Dárkové poukázky Cadhoc, Ticket Compliments®, Ticket Benefits®, Sodexo Bonus Pass, Sodexo Dárkový Pass, Sodexo Flexi Pass, Sodexo Vital Pass.

v našich lékárnách

odborným personálem

Chcete vědět víc o našich službách?

Napište nám