Biorytmy lidského organismu
26.3.2018
Pampeliška lékařská
16.4.2018

Plnitelné kapsičky

Příroda se probouzí a čímdál více času budete trávit s dětmi venku v přírodě, na pískovišti, nebo na celodenním rodinném výletě. Připravte jim chutnou a zdravou svačinku, nebo oběd do plnitelných kapsiček. Děti je milují. K dostání v lékárnách EUPHRASIA.

Plnitelná jídelní kapsička

Na začátku byl roční Dominik a jeho máma, která hledala, kde by našla něco jako vymyvatelné kapsičky. Aby si je naplnila, čím chce, synovi je dala venku na procházce a potom jí nemusela vyhazovat, ale umyla a znovu použila.

A proto vznikly plnitelné kapsičky „Domky“. Dominika nakreslila šestiletá kamarádka Laura a plnitelné kapsičky dnes mohou používat všechny maminky a jejich prcci. Kapsičky, které můžete naplnit přesnídávkou, jogurtem nebo rozmixovaným pyré připraveným doma nebo koupeným v obchodě. Tak dáte svým dětem přesně to, co chcete, aby jedli, víte, že jedí zdravě a dobře, a to způsobem, který se jim líbí a baví je! Kapsičky jsou skvělé při hrách i na cesty, děti neudělají při jídle nepořádek.

Kapsičky se výborně hodí pro první příkrmy miminek stejně jako pro svačinky větších dětí, do školky, školy nebo na výlety.

Do plnitelných kapsiček si připravíte přesně to, co chcete, aby Vaše děti jedly.

Děti tyto kapsičky baví! Některé tak dokonce jedí i to, co jinak nechtějí. Pro některé děti je to třeba jediný způsob, jak jí jogurty a podobně.

Dají se také naplnit a dát do mrazáku pro přípravu letních osvěžení.

Znovuplnitelná klasická kapsička je vyrobená přesně podle představ rodičů a dětí. Objem je 140 ml, uzamykatelná je na 2 zipy a má velký uzávěr. Jde o jedinou kapsičku s českým designem. Pokud si objednáte více kapsiček, oblíbené pyré ze sezónního ovoce můžete mít připravené v mrazáku. Doporučujeme je vymývat kartáčkem na lahve, lze je mýt i v myčce.

Silikonová kapsička je určena náročnějším rodičům. Má objem 180 ml. Můžete jí vyvařit, ohřát pokrm v mikrovlnné troubě, nebo zamrazit. Je vyrobená z měkkého příjemného silikonu.

Na všechny naše kapsičky pasuje stejný uzávěr i šroubovací lžička.

Plnitelné kapsičky Domky – od dětí pro děti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *